Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / MINI Mini Cooper Paceman Garantie PDC Navi

Ons referentienr : 10410079

Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2270 Herenthout

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk MINI
Model Paceman
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 1
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 6
Aantal zitplaatsen 4
Aantal deuren 3
Uitrusting en opties
Parkeersensoren achter
Standverwarming
Airconditioning
Lichtsensor
Regensensor
Park Distance Control
Elektrische spiegels
Lederen zetels
Achterbank neerklapbaar
Start/Stop automatisch
Navigatiesysteem
Verduisterde ruiten
Elektrische ruiten
Multifunctioneel stuur
Bluetooth
CD
Handenvrij bellen
MP3
Boordcomputer
Radio
Lichtmetalen velgen
Katalysator
Sportzetels
ABS
Airbag achter
Airbag hoofd
Airbag
Airbag passagier
Zij airbags
Alarm
Startonderbreker
Tractie controle
Stuurbekrachtiging
ESP
Mistlichten
Isofix
Dagrijlichten
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1598 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 90 / 122
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Deze MINI Paceman Cooper heeft een speciale donker grijze kleur lak en een beige leder interieur wat voor een mooi contrast zorgt. De Paceman is een 3 deurs sportievere coupé versie van de Countryman SUV. In combinatie met de 1.6 benzine motor dat 122pk heeft kan je aangenaam rond rijden met een verbruik van ongeveer 7l/100km. Voor een auto van dit formaat is dit zeker niet slecht Je zit aangenaam hoog in de Paceman maar toch iets lager dan bij een Countryman en hij is ook natuurlijk iets kleiner en lichter waardoor hij ook iets sportiever aanvoelt. Het parkeren is natuurlijk ook gemakkelijker met de Paceman dan met zijn grote broer, de Countryman. De zwarte sportieve velgen met nog goede Hankook 4 seizoenbanden zorgt ervoor dat de auto er strak en sportief uitziet voor zijn formaat. De manuele transmissie schakelt vlot en zonder problemen.
Het beige leder interieur voelt heel luxueus aan en heeft aangename sfeerverlichting voor wanneer het donker wordt. Hoewel het een 3 deurs is, heb je achterin genoeg plaats om 2 mensen comfortabel te vervoeren. De gekende grote kilometerteller in het midden van het dashboard is ook uitgerust met een 6.5" display met navigatiesysteem, radio, AUX, USB, CD en bluetooth. Je kan daarnaast ook dus handsfree bellen. Het stuur heeft multifunctionele knoppen zodat je je auto vanuit het stuur eenvoudig kan bedienen. Daarnaast heeft de auto ook een licht en regensensor dat de lichten en ruitenwissers voor je al automatisch zal laten werken. De spiegels draai je ook met een elektronische knop in de plaats van met de hand.
Als verdere kenmerken zal je ook zien dat de auto LED dagrijlichten en LED mistlichten voor en achter heeft. Een licht pakket, veiligheidsbouten, bekerhouders, gekende onderhoudshistoriek, 2 sleutels, automatische airco, elektrische ramen, ESP, ABS, servo, cruise control, parkeersensoren, elektrische achterruit verwarming, lendensteun, Isofix, enzovoort
Wij hebben deze wagen al grondig onder handen genomen, nagekeken en onderdelen (preventief) vervangen. Volgende onderdelen zijn vervangen door ons:

  • 2 uitlaatkleppen
  • Cilinderkoppakking
  • Cilinderkopbouten
  • Kleppensteel dichtingen van alle kleppen
  • Cilinderkop gevlakt
  • Alle kleppen en pistons gereinigd
  • Distributieketting met geleiders en krukastandwiel
  • Krukasafdichting kant distributie
  • Kleppendekselpakking
  • Bougies
  • Bobines
  • Injector
  • Olie & oliefilter
  • Multiriem
  • Voorste remblokken, remschijven en slijtage indicator
Deze auto wordt onderhoudsvrij voor de eerstvolgende 30.000km afgeleverd en met 1 jaar garantie voor particuliere kopers, tenzij expliciet vermeld voor export. Bij BimmerStore staan wij garant voor een kwalitatieve tweedehandswagen, verkocht door BMW specialisten met de nodige ervaring en expertise voor deze auto's.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.