Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuw model / Aston Martin One-77

Geschreven door Olivier Duquesne op 03-03-2009

In Parijs stond hij nog onder een doek, maar in Genève kunnen we eindelijk de Aston Martin One-77 in volle glorie zien. Deze bijzondere versie beschikt over een extreme evolutie van de 6 liter grote V12 van het Britse merk.

De V12 van de Aston Martin One-77 heeft een cilinderinhoud van 7,3 liter. Deze atmosferische motor is ontworpen op basis van de zesliter van de DBS, DB9 en V12 Vantage. Over de prestaties van deze coupé van 1.500 kilo laat de Britse constructeur nog weinig los, behalve dat het vermogen meer dan 700 pk bedraagt, de topsnelheid hoger ligt dan 320 km/h en de sprint van 0 tot 100 km/h moet kunnen worden afgelegd in 3,5 seconden. Ten slotte werden de Pirelli P Zero Corsa-banden (255/35 ZR20 voor, 335/30 ZR20 achter) specifiek voor deze auto ontwikkeld.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten